WIHURI-CAT

Wihuri AS on aastast 1993 tegutsev rahvusvahelisse tööstus- ja kaubanduskontserni Wihuri Group kuuluv ettevõte, mis toob maale oma ala juhtiva tootja Caterpillari (www.cat.com) ehitus- ja kaevandusmasinaid ja jõuseadmeid (www.catpower.ee) ning pakub samuti seadmete hooldus- ja remonditeenuseid. Caterpillari slogan "Built for it" väljendab meie valmisolekut pakkuda iga valdkonna tarbeks klientidele kõige sobivamat lahenduste kontseptsiooni.

Lisaks Caterpillarile kuuluvad Wihuri AS tootevalikusse ka Wihuri Grupi poolt Soomes toodetavad Wille kinnisvarahooldusmasinad. Veel esindame Johnson Pump pumbasid, Stahlwille tööriistasid töökodadele ning Hunter autotöökojaseadmed. 2007. aasta kevadest pakub Wihuri AS ka masinate rentimise võimalust (www.catrental.ee). 2014. aastal sõlmiti uus Balti riike hõlmav esinduslepingu, mille alusel hakkas Wihuri vastutama Metso kivipurustite ja sõelade tarne ning järelteeninduse eest.

Wihuri AS alustas 1993. aastal Eestis kolme töötajaga. Järgneva 22 aasta jooksul on ettevõte järjekindlalt kasvanud ja arenenud. 2006.a. aprillis avas Wihuri AS uue teeninduskeskuse Sauel, Pärnu mnt ääres. Uues keskuses on võimalik teenindada enam kui 100-tonniseid masinaid ning meie varuosalaos on olemas kõik enimvajaminevad komponendid. Wihuri AS meeskond on kasvanud umbes 45 töötajani ning ettevõtte kasutuses on 11 liikuvat töökoda ehk hooldebussi. Et kliente parimal moel teenindada, teeme tihedat koostööd emaettevõttega Soomes ning Wihuri OY teiste tütarettevõtetega Baltimaades - Witraktor SIA ja Witraktor UAB-ga.